2021.12.06 08:06

„Juventus“ pergalė pažymėta Cuadrado įvarčiu nuo kampinio

LRT.lt2021.12.06 08:06

Turino „Juventus“ futbolininkai Italijos futbolo lygoje iškovojo antrąją iš eilės pergalę, kai namuose 2:0 įveikė „Genoa“ ekipą.

Jau 9-ąją minutę pirmąjį įvartį įmušė Juanas Cuadrado. Kolumbietis pasižymėjo įspūdingu įvarčiu – įmušė į varžovų vartus keldamas kampinį.

82-ąją minutę dominavusio „Juventus“ darbus aikštėje užbaigė į artį pelnęs Paolo Dybala.

Po šios pergalės Turino ekipa su 27 taškais pakilo į penktąją vietą, bet juos nuo pirmojo ketverto skiria 7 taškų praraja.

Po trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių pergalę iškovojo Romos „Lazio“ ekipa, išvykoje 3:1 palaužusi Genujos „Sampdoria“.

Sergejus Milinkovičius-Savičius pelnė pirmąjį romėnų įvartį jau 7 min., o kitus du dar pirmajame kėlinyje pridėjo Ciro Immobile.

Su 13 įvarčių C. Immobile dalijasi pirmąją vietą rezultatyviausių čempionato žaidėjų rikiuotėje kartu su „Fiorentina“ puolėju Dušanu Vlahovičiumi.

Įdomu, kad antrosios iš eilės „Lazio“ rungtynės neapsiėjo be raudonų kortelių. Šįkart iš aikštės jau 67-ąją min. po dviejų iš eilės viena kitą sekusių geltonų kortelių buvo pašalintas S. Milinkovičius-Savičius.