2021.12.06 07:14

Tubelis pasižymėjo įspūdingu dėjimų, jo komanda – septinta iš eilės pergale

LRT.lt2021.12.06 07:14

Ąžuolas Tubelis tęsia sėkmingą pasirodymą šio sezono JAV studentų krepšinio lygoje (NCAA), kur jo atstovaujama Arizonos universiteto „Wildcats“ komanda skina viena pergales.

Šį kartą septintose sezono rungtynėse „Wildcats“ (7-0) krepšininkai išvykoje 90:65 (44:36, 26:29) sutriuškino Oregono valstijos universiteto „Beavers“ (1-8) ekipą.

25 minutes žaidęs Ą. Tubelis surinko 10 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus perėmė kamuolį, 4 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Lietuvis pasižymėjo galingu dėjimu greitoje komandos atakoje, kurią iniciavo paties Ąžuolo perimtas kamuolys.

Šį sezoną lietuvis „Wildcats“ gretose vidutiniškai renka po 16,5 taško, 6,5 atkovoto kamuolio ir 2,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Buvęs žalgirietis estas Kerras Kriisa nugalėtojams per 28 min. surinko 11 taškų (4/12 metim.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Arizonos komandoje visi pasirodymai nublanko prieš įspūdingą Bennedicto Mathurino žaidimą. Puolėjas per 30 minučių pelnė 29 taškus (7/9 dvit., 4/9 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Triuškinant varžovus aikštėje minutei pasirodė ir Ą. Tubelio brolis dvynys Tautvilas, bet per tokį trumpą laiką niekuo nepasižymėjo.

Varžovų gretose išsiskyrė 17 taškų pelnęs J. Lucasas (5/8 trit.) ir 14 surinkęs W. Alatishe.