2021.12.05 21:21

Netikėtumas: „Barcelona“ Ispanijoje nusileido „Baskonia“ krepšininkams

LRT.lt2021.12.05 21:21

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (10/2) Ispanijos krepšinio pirmenybėse patyrė netikėtą pralaimėjimą.

Vitorijos „Baskonia“ (6/6) ekipa pasiekė pergalę rezultatu 91: 78 (22:12, 24:23, 22:19, 23:24)

Vitorijos krepšininkai dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą, kurią išlaikyti sugebėjo iki pat ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje „Baskonia“ šiek tiek padidino pranašumą ir laikėsi patogiu atstumu nuo varžovų.

„Barcelona“ bandė kilti į šturmą lemiamo ketvirčio metu, tačiau jis nepavyko ir Š. Jasikevičiaus auklėtiniams teko pripažinti varžovų pranašumą.

Nugalėtojų gretose rungtyniavo du lietuviai.

Rokas Giedraitis pelnė 9 (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. met.) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams pridėjo 8 (3/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 12 naudingumo balų.

„Barcelona“ ekipoje rungtyniaujantis Rokas Jokubaitis pelnė 13 (5/6 dvit., 1/2 trit.) taškų, atkovojo vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Stevenas Enochas, kuris pelnė 23 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

„Barcelona“ ekipos lyderiu buvo Nikola Mirotičius, kuris pridėjo 20 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.