Sportas

2021.12.05 20:16

Po pergalės prieš „Neptūną“ Žibėnas prabilo apie Ndouro situaciją

LRT.lt2021.12.05 20:16

Vilniaus „Ryto“ sirgaliai sekmadienį galėjo džiaugtis dar viena savo ekipos pergale – vilniečiai rezultatu 97:76 (25:15, 25:23, 26:20, 21:18) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Po rungtynių kalbėjęs „Ryto“ ekipos strategas Giedrius Žibėnas tryško džiaugsmu ir teigė, kad yra patenkintas visos komandos darbu.

„Komentaras bus geras. Kontroliavome visas rungtynes, džiaugiuosi vyrais, kad po 15 dienų pertraukos atėjo su labai geru požiūriu ir energija. Esu patenkintas, kad gerai susitvarkėme su visais jų lyderiais, esu patenkintas Vaido ir Tannerio sugrįžimu, jiems reikėjo tų minučių.

Turiu daug kreditų atiduoti savo trenerių štabui, kurie darbavosi per FIBA langus. Sugrįžus jautėsi, kad komanda yra alkana ir nori kautis. Šiandien nebuvome arogantiški, buvome paprasti, alkani ir iškovojome pelnytą pergalę“, – kalbėjo Vilniaus „Ryto“ strategas G.Žibėnas.

Į Vilniaus „Ryto“ ekipą jau sezono metu atvykęs Maurice`as Ndouras turėjo Vilniuje pabūti laikinai, bet G. Žibėnas teigė, kad ne viskas dar yra aišku.

„Aš neturiu jokių naujienų apie jį. Mes sakome taip – jei nėra jokių naujienų, reiškiasi tai yra geros naujienos. Jei turėtume kažkokių naujienų, jis jau pradėtų krautis lagaminus. Šiuo metu neturime net jokių užuominų ir jis yra pilnateisis komandos narys. Visaip gali būti, bet mes esame pasiruošę viskam“, – teigė G. Žibėnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt