2021.12.05 18:45

Grįžusių žaidėjų sulaukęs „Rytas“ sutriuškino ir toliau į duobę grimztantį „Neptūną“

LRT.lt2021.12.05 18:45

Vilniaus „Rytas“ (10/1) namuose sutriuškino Klaipėdos „Neptūno“ ekipą (2/7).

„Rytas“ pergalę pasiekė rezultatu 97:76 (25:15, 25:23, 26:20, 21:18), o tai leido vilniečiams pratęsti pergalių seriją iki 8.

Vilniaus ekipa jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą, o varžovus triuškinti pradėjo jau trečiajame kėlinyje. Lemiamas ketvirtis galiausiai tapo tik formalumu ir "Rytas" iškovojo užtikrintą pergalę.

Į vilniečių gretas po traumų sugrįžo Vaidas Kariniauskas ir Tanneris Leissneris. Pastarasis prieš Klaipėdos ekipą pelnė 8 taškus, o V. Kariniauskas jų pelnė 14.

Rezultatyviausiai „Ryto“ gretose žaidė Maurice'as Ndouras, kuris pelnė 16 taškų ir surinko 19 naudingumo balų.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Arnas Butkevičius, kuris pelnė 15 taškų, pataikė net 5 iš 6 tritaškių ir surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Edgaras Želionis, kuris pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

„Rytas“: M.Ndouras 19, A. Butkevičius (7 atk. kam.) ir I. Buva (8 atk. kam.) po 15, V. Kariniauskas 14, G. Radzevičius 11.

„Neptūnas“: E. Želionis 13, D. Gailius ir J. Jucikas po 11, B. Griciūnas 10.