2021.12.05 17:55

„Premier“ lygoje – pergalingas Rangnicko debiutas „Manchester United“ ekipoje ir „Tottenham Hotspur“ triumfas

atnaujinta 18.40
LRT.lt2021.12.05 17:55

„Premier“ lygoje „Manchester United“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos iškvojo pergales, kurios leido ekipoms pakilti į viršų tunyrinėje lentelėje.

Ralfas Rangnickas stojo prie „Man Utd“ vairo, o jo vadovaujama ekipa rezultatu 1:0 įveikė Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Pergalę Mančesterio ekipai atnešė vėlyvas įvartis – 77-ą minutę kamuolį taikliai į vartus nukreipė Fredas.

„Man Utd“ ilgiau kontroliavo kamuolį šiose rungtynėse ir atliko daugiau bandymų pelnyti įvartį.

Tuo tarpu „Tottenham Hotspur“ futbolininkai rezultatu 3:0 užtikrintai peržengė „Norwich City“ komandos barjerą.

10-ą minutę Londono ekipą į priekį išvedė Lucas Moura, 67-ą minutę pranašumą padvigubino Davinsonas Sanchezas, o 77-ą minutę pergalę įtvirtino Heung-Min Sonas.

Po šių rungtynių „Manchester United“ ekipa su 24 taškais pakilo į 6-ą, o „Tottenham Hotspur“, turinti 25 taškus, į 5-ą turnyrinės lentelės vietą.