NBA naktis: „Bulls“ įveikė „Nets“, „Spurs“ sugebėjo palaužti „Warriors“

LRT.lt2021.12.05 07:40

Čikagos „Bulls“ (16/8) ekipa išvykoje sugebėjo įveikti Bruklino „Nets“ (16/7) žvaigždyną.

„Bulls“ pasiekė pergalę rezultatu 111:107 (28:34, 24:22, 27:26, 32:25).

Bruklino ekipa, nors kiek ir banguotai, bet išlaikė pranašumą nuo pat rungtynių pradžios, o trečiajame kėlinyje buvo padidinusi jį iki dviženklio.

Tačiau „Bulls“ pakilo į kovą ketvirtajame kėlinyje – nubraukė deficitą, išsiveržė į priekį ir galiausiai sugebėjo išlaikyti savo pačių susikurtą persvarą iki pat rungtynių pabaigos.

Geriausiai „Bulls“ gretose žaidė Zachas LaVine`as, kuris pelnė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei DeMaras DeRozanas, kuris pridėjo 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ gretose naštą ant savo pečių tempė Kevinas Durantas, kuris žaidė 38 minutes, per kurias pelnė 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Z. LaVine`as 31, D. DeRozanas 29, A. Dosunmu ir N. Vucevičius po 11.

„Nets“: K. Durantas 28, L. Aldridge`as 20, J. Hardenas (14 rez. perd.) 14, P. Millsap 13, P. Millsas 12.

Vakarų konferencijos lyderiai San Francisko „Warriors“ (19/4) ekipa patiria mažą turbulenciją – per pastarąsias trejas rungtynes patyrė antrą pralaimėjimą.

Šįkart „Warriors“ rezultatu 107:112 (21:36, 37:31, 30:32, 19:13) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (8/13).

„Spurs“ ekipa įspūdingai pradėjo rungtynes ir antrajame kėlinyje buvo priekyje 22 taškais. Tiesa, „Warriors“ tirpdė deficitą ir galiausiai ketvirtajame kėlinyje užvirė intensyvi kova.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Stephenas Curry pataikė baudos metimą ir išlygino rungtynių rezultatą, o po dar vieno jo dvitaškio „Warriors“ išsiveržė į priekį.

Tačiau „Spurs“ nesiruošė paleisti pergalės iš savo rankų – gynybą pagerinę „Spurs“ krepšininkai surengė spurtą 9:1 ir išplėšė nelengvą pergalę.

Geriausiai „Spurs“ komandoje pasirodė 25 taškus pelnęs Derrickas White`as ir 23 taškus pridėjęs, 12 kmauolių atkovojęs bei 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Dejounte Murray`us.

„Warriors“ lyderiu buvo S. Curry, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Vėl šalia trigubo dublio buvo Draymondas Greenas, kuris pelnė 9 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“: D. White`as 25, D. Murray`us 23, L. Walkeris 21, K. Johnsonas 15, D. McDermottas 13.

„Warriors“: S. Curry 27, J. Poole`as 15, D. Lee 14, J. Toscano-Andersonas 13, A. Wigginsas 11.