2021.12.04 23:55

Madrido „Real“ iškovojo užtikrintą pergalę, PSG sugebėjo išplėšti lygiąsias Prancūzijoje

LRT.lt2021.12.04 23:55

Madrido „Real“ ekipa „La Liga“ pirmenybėse pasiekė užtikrintą pergalę.

„Real“ rezultatu 2:0 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Madrido ekipa savo pergalę įtvirtino prasidėjus antrajam kėliniui.

47-ą minutę Vinicius Junioras išvedė „Real“ ekipą į priekį, o 57-ą minutę pranašumą padvigubino Luka Jovičius.

Tiesa, Madrido ekipos pergalę aptemdė 17-ą minutę Karimo Benzemos patirta trauma.

Madrido ekipa su 39 taškais tvirtai rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir artimiausius persekiotojus lenkia 8 taškais.

Ispanijoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Atletico“ ekipa, kuri 1:2 nusileido „Mallorca“ ekipai. Šis pralaimėjimas neleido „Atletico“ pakilti į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Prancūzijoje išsigelbėjo Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkai, kurie 1:1 sužaidė su „Lens“ ekipa.

Aikštės šeimininkai smogė 62-ą minutę, kai Seko Fofano galingas ir taiklus smūgis pasiuntė kamuolį į PSG vartus.

PSG sugebėjo išlyginti rezultatą tik per teisėjo pridėtą laiką – 90+2 min. pasižymėjo Georginio Wijnaldumas.

PSG su 42 taškais rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Lens“ ekipa su 27 taškais yra penkti.