2021.12.04 23:05

Solidžiai žaidęs Jokičius nukalė „Nuggets“ pergalę

LRT.lt2021.12.04 23:05

Vėlų šeštadienio vakarą pergalę NBA lygoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (11/11) ekipa, kuri 113:99 (30:25, 30:24, 32:22, 21:28) įveikė Niujorko „Knicks“ (11/12) ekipą.

„Nuggets“ mažą pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje, o iki solidžios persvaros jį padidino trečiajame kėlinyje. Niujorko ekipa daugiau nieko nesugebėjo nuveikti ir turėjo pripažinti svečių iš Denverio pranašumą.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Nikola Jokičius – aukštaūgis pelnė 32 (11/12 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud. met.) taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

Jam puikiai talkino 21 tašką pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs Zeke Nnnaji. Tai buvo rezultatyviausias krepšininko karjeros pasirodymas.

Niurjorko ekipos gretose išsiskyrė 24 taškus pelnęs Julius Randle`as, kuris taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: N. Jokičius 32, Z. Nnaji 21, W. Bartonas 13, J. Greenas 11.

„Knicks“: J. Randle`as 24, E. Fournier 15, R. Barrettas 13, A. Burksas ir D. Rose`as po 11.