2021.12.04 21:31

„Bundesliga“ lyderių mūšyje pergalę pasiekė Lewandowskio vedama „Bayern“ ekipa

LRT.lt2021.12.04 21:31

Dvi pirmąsias vietas Vokietijos futbolo lygoje užimančios ekipos susitiko aikštėje šeštadienį.

Miuncheno „Bayern“ ekipa šiose rungtynėse rezultatu 3:2 įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Dar 5-ą minutę „Borussia“ ekipą į priekį išvedė Julianas Brandtas.

Tiesa, netrukus rezultatą išlygino „Bayern“ – 9-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Robertas Lewandowskis.

Besibaigiant pirmajam kėliniui rezultatą persverti sugebėjo „Bayern“, kai įvartį 44-ą minutę pelnė Kingsley Comanas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino 48-ą minutę įvartį pelnęs Erlingas Haalandas.

Viską lėmė 11 metrų baudinys – 77-ą minutę jį realizavo R. Lewandowskis, pelnė dublį ir išplėšė pergalę Miuncheno ekipos futbolininkams.

Tiesa, 78-ą minutę raudoną kortelę užsidirbo „Borussia“ treneris Marco Rose`as.

Po šios pergalės „Bayern“ turi 34 taškus ir yra turnyrinės lentelės lydere. „Borussia“ su 30 taškų rikiuojasi antroje vietoje.