Pergales iškovojusios Milano ekipos veržiasi tarp „Serie A“ lyderių

atnaujinta 23.38
LRT.lt2021.12.04 20:57

Šeštadienį Italijos futbolo pirmenybėse pergales iškovojo dvi Milano ekipos.

„AC Milan“ rezultatu 2:0 susitvarkė su „Salernitana“ ekipa.

Pergalę užtikrinę įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje – 5-ą minutę pasižymėjo Franckas Kessie, o pranašumą 18-ą minutę padvigubino Brahimas Diazas.

Tuo tarpu Milano „Inter“ futbolininkai rezultatu 3:0 palaužė „AS Roma“ ekipą.

Šiose rungtynėse visi įvarčiai taip pat krito pirmajame kėlinyje.

15-ą minutę įspūdingą įvartį keldamas kampinį pelnė Hakanas Calhanoglu, 24-ą minutę pranašumą padvigubino Edinas Dzeko, o trečią „Inter“ įvartį 39-ą minutę pelnė Denzelis Dumfriesas.

Proga išsiveržti į pirmą turnyrinės lentelės vietą nepasinaudojo Neapolio „Napoli“ ekipa, kuri 2:3 krito prieš Bergamo „Atalanta“ futbolininkus.

Po šių rungtynių „AC Milan“ su 38 taškais rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Inter“ su 37 taškais yra antri. „Napoli“ savo sąskaitoje turi 36 taškus ir yra trečioje vietoje.