2021.12.04 08:03

NBA naktis: Los Andželo mūšyje triumfavo „Clippers“, „Warriors“ nutraukė „Suns“ pergalių seriją

LRT.lt2021.12.04 08:03

Dviejų Los Andželo ekipų mūšyje pergalę prieš „Lakers“ (12/12) pasiekė „Clippers“ (12/11) ekipa.

„Clippers“ triumfavo rezultatu 119:115 (23:22, 30:28, 34:29, 32:36).

„Clippers“ ekipa triumfavo didžiąją rungtynių laiko dalį, tačiau persvarą buvo trapi ir tik trečiojo kėlinio pabaigoje pavyko išsiveržti dviženkliu skirtumu.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje varžovus vėl pavijo „Lakers“ ir likus 2 minutėms po Carmelo Anthony dvitaškio komandas skyrė vos 1 taškas. Tačiau galiausiai geriau rungtynių pabaigą sužaidė „Clippers“ ir iškovojo pergalę.

Geriausiai „Clippers“ gretose žaidė 19 taškų pelnęs Paulas George`as, kuris taip atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ gretose išsiskyrė Anthony Davisas, kuris pelnė 27 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. „Lakers“ taip pat sulaukė ir LeBrono Jameso pagalbos, kuris pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: M. Morrisas 21, P. George`as ir L. Kennardas po 19, R. Jacksonas 16, I. Zubacas 12, I. Hartensteinas 11.

„Lakers“: A. Davisas 27, L. Jamesas 23, M. Monkas 20, C. Anthony 13, R. Westbrookas 10.

Fynikso „Suns“ (19/4) pergalių seriją galiausiai nutraukė San Francisko „Warriors“ (19/3) ekipa, kuri pergalę pasiekė rezultatu 118: 96 (28:21, 23:27, 29:20, 38:28).

Ryškus persilaužimas įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Warriors“ susikrovė saugią dviženklę persvarą, o tada sėkmingą žaidimą pratęsė ir ketvirtajame kėlinyje bei pasiekė užtikrintą pergalę.

„Warriors“ į priekį vedė 23 taškus pelnęs Stephenas Curry, kuris taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam padėjo puikiai žaidęs Draymondas Greenas, kuris pelnė 9 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir pėrėmė 6 kamuolius.

„Suns“ gretose savo žaidimu išsiskyrė 23 taškus pelnęs Deandre Aytonas, kuris pelnė 21 tašką ir atkovojo 6 kamuolius.

„Warriors“: S. Curry 23, G. Paytonas ir A. Wigginsas po 19, J. Toscano-Andersoras 17, J. Poole`as 14.

„Suns“: D. Aytonas 23, C. Paulas ir C. Johsnonas po 12, J. Crowderis 11.