2021.12.04 07:41

Lowry nesulaikę „Pacers“ su Saboniu krito prieš „Heat“ ekipą

LRT.lt2021.12.04 07:41

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (9/16) ekipa turėjo pripažinti Majamio „Heat“ (14/9) krepšininkų pranašumą.

„Heat“ šiose rungtynėse nugalėjo rezultatu 113:104 (32:25, 30:30, 30:26, 21:23).

D. Sabonis „Pacers“ ekipai per 37 minutes pridėjo 14 (5/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.) taškų, atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 5 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kaip skelbia ESPN, tai yra jau 18-as D. Sabonio dvigubas dublis ir pagal šį rodiklį jis pirmauja visoje NBA lygoje.

Kiek aktyvesnė kova tarp ekipų vyko pirmajame kėlinyje, kuri persikėlė ir į antrąjį, o „Pacers“ neleido varžovams pernelyg pabėgti ir išlaikė vienženklį deficitą.

Tačiau ryškesnį skirtumą „Heat“ pradėjo kurti jau trečiajame kėlinyje, o paskutinis ketvirtis tapo lemiamu – „Heat“ vienu metui turėjo ir 20 taškų pranašumą ir nors jį pavyko sumažinti Indianos krepšininkams, tačiau jie pernelyg didelio pavojaus jau sukelti nebegalėjo.

„Heat“ ekipoje išsiskyrė Kyle`as Lowry, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

K. Lowry puikiai talkino 24 taškus pelnęs Duncanas Robinsonas.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai žaidė 27 taškus pelnęs Carisas LeVertas, kuris pridėjo 27 taškus.

„Heat“: K. Lowry 26, D. Robinsonas 24, T. Herro 18, O. Yurtsevenas ir G. Vincentas po 12.

„Pacers“: C. LeVertas 27, M. Turneris 20, C. Duarte 15, M. Brogdonas ir D. Sabonis po 14.