2021.12.04 07:24

Saldus revanšas: dvigubą dublį surinkęs Valančiūnas su „Pelicans“ įveikė „Mavericks“ ekipą

LRT.lt2021.12.04 07:24

Antrą kartą paeiliui prieš Dalaso „Mavericks“ (11-10) ekipą žaidę Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-18) krepšininkai pagaliau pasiekė pergalę.

„Pelicans“ triumfavo rezultatu 107:91 (14:19, 30:29, 35:20, 28:23).

Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 25 minutes pelnė 14 (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud. met.) taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Įdomu tai, kad pirmuosius du rungtynių kėlinius priekyje buvo „Mavericks“ ekipa, kuri sugebėjo išlaikyti nedidelį pranašumą.

Tačiau viskas pasikeitė po ilgosios pertraukos – į priekį išsiveržti sugebėjo „Pelicans“ krepšininkai, kurie spurtavo 24:6 ir jau netrukus turėjo dviženklį pranašumą.

„Pelicans“ savo pranašumą sugebėjo dar labiau padidinti ketvirtajame kėlinyje ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Brandonas Ingramas, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Dalaso ekipos gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs Luka Dončičius, kuris taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: B. Ingramas 24, J. Valančiūnas 14, D. Grahamas ir H. Jonesas po 13, W. Hernangomezas 12.

„Mavericks“: L. Dončičius 21, J. Brunsonas 16, M. Kleberis 13, T. Hardaway`us 12.