2021.12.03 23:48

Vokietijos Bundeslygoje – dar vienas skaudus dūris „Red Bull“ ambicijoms

LRT.lt2021.12.03 23:48

Vienintelėse penktadienio vakarą vykusiose 14-ojo Vokietijos futbolo lygos turo rungtynėse dar vieną nesėkmę patyrė Leipcigo „Red Bull“ ekipa, įkritusi į gilią duobę.

Pastaruosius tris sezonus pirmajame trejete Bundeslygą užbaigdavę Leipcigo futbolininkai patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės, kai išvykoje 1:2 (1:1) nusileido Berlyno „Union“.

Jau 6-ąją minutę „Union“ ekipą įvarčiu į priekį išvedė puolėjas Taiwo Awoniyi, bet po 7 minučių rezultatą išlygino rezultatyviausias komandos žaidėjas Christopheris Nkunku.

Pergalingu „Union“ ekipai tapo Timo Baumgartlo įvartis 57-ąją minutę komandai pakėlus kampinį.

Berlyno futbolininkams tai buvo tik antroji pergalė per 5 pastarąsias rungtynes, bet ji leido bent kuriam laikui pakilti į ketvirtąją Bundeslygos vietą.

Trečią nesėkmę iš eilės patyrę „Red Bull“ futbolininkai yra tik aštunti.

Šį sezoną Leipcigo ekipa per 14 mačų pralaimėjo jau 6 sykius, kai per visą praėjusį sezoną buvo pralaimėjusi 7, užpraėjusį – vos 4, o 2018–2019 m. – 6 kartus.