2021.12.03 23:12

Berlyne – netikėtas niuksas į duobę įkritusiai „AX Armani“

LRT.lt2021.12.03 23:12

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo ALBA (5-8) krepšininkai, namuose 81:76 (19:15, 24:18, 24:23, 14:20) įveikę Milano „AX Armani“ (8-5) ekipą, kuri įkrito į giloką duobę. Ettore Messinos auklėtiniams šis pralaimėjimas – jau ketvirtasis iš eilės.

Israelio Gonzalezo auklėtiniai priekyje buvo beveik visas rungtynes, o komandą į priekį vedė penkis tritaškius pataikęs Marcusas Erikssonas.

Kovą dėl atšokusių kamuolių ALBA krepšininkai sugebėjo laimėti net 41:26, iš jų 12 kamuolių nusiėmė puolime.

Po pirmosios mačo pusės ALBA pirmavo 43:33, o po puikaus starto trečiajame kėlinyje jų persvara sužaidus penkias minutes siekė 17 taškų – 60:43.

Ketvirtajame kėlinyje jau geriau startavo svečiai, kurie po M. Delaney baudų metimų kėlinio viduryje priartėjo iki 70:71. Bet į tai tritaškiu atsakė L. Sikma, o po K. Hineso baudų dar vieną tolimą bombą smeigė L. Oline – 77:72.

Likus žaisti pusantros minutės D. Hallas dvitaškiu darsyk priartino „dizainerius“ iki taško (76:77), bet M. Erikssonas sumetė baudas, S. Shieldas prametė svarbų tritaškį ir B. Lammerso metimas likus 35 sek. įtvirtino pergalę.

Milano krepšininkai šiose rungtynėse pataikė tik 6 tritaškius iš 23 (26 proc.).

ALBA: M. Erikssonas (2/3 dvit., 5/8 trit., 24 naud. bal.) 21, M. Lo (2/3 trit., 5, atk. kam., 6 rez. perd.) 12, L. Sikma (6 atk. kam., 7 rez. perd.) 9.

„AX Armani“: M. Delaney (2/6 trit.) 12, K. Hinesas (4/7 dvit.) 10, S. Shieldsas (5 rez. perd.) 9.