2021.12.03 07:22

Mančesteryje – šeimininkams pergalę atnešę Ronaldo įvarčiai

LRT.lt2021.12.03 07:22

Su norvegu Ole Gunnaru Solskjearu atsisveikinęs „Manchester United“ klubas Anglijoje iškovojo dramatišką pergalę.

Mančesteryje vykusiose rungtynėse „United“ futbolininkai po atkaklios kovos 3:2 (1:1) palaužė Londono „Arsenal“ pasipriešinimą.

Pirmasis įvartis krito „Manchester United“ vartus 13-ą minutę, kuomet pasižymėjo Emile`is Smithas Rowe`as. Šis epizodas sukėlė daug diskusijų, nes „Arsenal“ įmušė pakelto kampinio tuo metu, kai po susidūrimo su savo komandos draugu ant vejos liko gulėti „Manchester United“ vartininkas Davidas de Gea, o rungtynių teisėjas Martinas Atkinsonas dvikovos nestabdė.

Galiausiai įvartis buvo įskaitytas, nes pražangos prieš vartininką nebuvo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „United“ rezultatą išlygino, o 52-ą minutę Cristiano Ronaldo išvedė savo komandą į priekį. Tiesa, „Arsenal“ norvegas Martinas Odegaardas po 2 minučių atstatė pusiausvyrą, tačiau paskutinį žodį tarė C. Ronaldo.

Portugalas 70-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė „Manchester United“ pergalę. C Ronaldo tai buvo 801 pirmas karjeros įvartis.

Kitoje vakaro dvikovoje Londono „Tottenham“ namuose 2:0 (1:0) įveikė „Brentford“ futbolininkus.