2021.12.02 23:46

Madride – „Real“ pergale pasibaigusi paskutinių sekundžių drama

LRT.lt2021.12.02 23:46

Ketvirtadienį Eurolygoje itin dramatiškai susiklostė rungtynės Madride.

Ispanijos sostinėje vietos „Real“ (11-2) krepšininkai metimu paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę 72:70 (20:18, 17:20, 13:21, 22:11) prieš Tel Avivo „Maccabi“ (7-6) klubą.

Paskutinių sekundžių trileryje Madride – Yabusele pergalingas metimas

Tikrą drama užvirė paskutinę minutę. Ilgą laiką ketvirtajame kėlinyje pirmavusi „Maccabi“ išbarstė savo pranašumą, o likus žaisti 28 sekundes po Thomaso Heurtelio tritaškio „Real“ pirmavo 70:67. Tačiau „Maccabi“ į tai atsakė savo tolimu metimu, o galiausiai pergalę Madrido ekipai likus žaisti 3 sekundes išplėšė taikliu metimu Guerschonas Yabusele.

Kitose ketvirtadienio vakaro rungtynėse pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ (6-7) krepšininkai.

Bavarijos klubas namų arenoje 73:65 (12:20, 27:18, 19:16, 15:11) įveikė Vilerbano ASVEL (7-6) klubą.

Rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė ASVEL klubui, kuris iki antrojo kėlinio vidurio pirmavo. Vėliau „Bayern“ persvėrė rezultatą, tačiau nugalėtojų likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Įpusėjus ketvirtajame kėliniui ASVEL atsiliko vienu tašku – 63:64. Tačiau tuomet „Bayern“ surengė spurtą 9:2 ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Bayern“ spurtas rungtynių pabaigoje parbloškė ASVEL klubą

„Bayern“: Augustine`as Rubitas 19, Vladimiras Lučičius 18, Nickas Weileris-Babbas ir Corey Waldenas po 9 taškus.

ASVEL: Elie Okobo 14, Chrisas Jonesas ir Jamesas Gistas po 10, Charlesas Kahudi 8 taškai.