Sportas

2021.12.02 12:57

Į Saudo Arabiją vykstančiame kelte Benedikto Vanago bolido nėra

LRT.lt2021.12.02 12:57

Pasibaigė terminas, kai Dakaro dalyvių technika buvo laukiama Marselyje esančiame uoste. Iš ten sportiniai automobiliai ir visa pagalbinė technika leidžiasi į 10 dienų kelionę į Džedos uostą Saudo Arabijoje. Tačiau „Toyota Gazoo Racing Baltics“ pilotas Benediktas Vanagas praneša, kad išsiųstuose keltuose komandos bolido nėra, pranešime žiniasklaidai rašo komanda.

„Serviso technika ir logistiniais tikslais naudojami Toyota Land Cruiser jau pakeliui į Saudo Arabiją, bet „Black Hawko“ tame kelte nėra“, – sako B. Vanagas. Tuo pačiu metu lenktynininkas ramina ir teigia, kad Dakarui ruošiasi pilnu pajėgumu. „Komandos DNR`e užkoduotas augimas ir tikslo siekimas. Mes galėjome nedaryti nieko naujo ir tiesiog būti Dakare kaip ir pernai. Bet tai ne mums“, – pasakoja lenktynininkas.

Oficialus B. Vanago komandos ir automobilio pristatymas šiemet vyks vėliau nei įprasta, numatoma antroje gruodžio pusėje, tačiau „Toyota Gazoo Racing Baltics“ jau gavo starto numerį Dakaro lenktynėse. Ekipažas startuos aukščiausiu iš visureigių klasėje dalyvaujančių lietuvių – 219-uoju numeriu.

Technikos atidavimas Marselio uoste vyko lapkričio 24–30 dienomis. Dalyviai techniką iš Džedos uosto atsiims gruodžio 27–28 dienomis, o 30–31dienomis vyks administracinės ir techninės patikros. Dakaro ralio startas – sausio 1 dieną. 2022 metai lietuviams bus rekordiniai. Lenktynėse planuoja pasirodyti iki šiol didžiausias skaičius ekipažų – 10.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt