2021.12.02 07:29

Sabonis žaidė galingai, bet „Pacers“ krito po akivaizdžiai klaidingo teisėjo švilpuko

LRT.lt2021.12.02 07:29

Domantas Sabonis džiugino galingais dėjimais, surinko dvigubą dublį, tačiau Indianos „Pacers“ (9-15) krepšininkai patyrė trečią nesėkmę iš eilės, kai namuose 111:114 (29:38, 28:27, 31:22, 23:27) apmaudžiai nusileido Atlantos „Hawks“ (12-10).

Net 39 minutes aikštėje praleidęs D. Sabonis pelnė 22 taškus, itin tiksliai mesdamas į krepšį (7/8 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Du tritaškius per mačą D. Sabonis įmetė po 5 rungtynių pertraukos, pasiekė jau 17-ąjį dvigubą dublį šį sezoną.

Rungtynių metu D. Sabonis pasižymėjo dviem galingais dėjimais antrajame ir ketvirtajame kėliniuose.

Vis dėlto mačo pabaigoje „Hawks“ sugebėjo sužaisti tiksliau, o „Pacers“ siekti pergalės akivaizdžiai sutrukdė ir teisėjas.

Likus žaisti pusei minutės Jeremy Lambas metimu priartino šeimininkus iki taško (111:112), o „Hawks“ lyderis Trae Youngas kitoje atakoje prarado kamuolį ir suteikė varžovams šansą.

Po krepšiu pranėręs „Pacers“ naujokas Chrisas Duarte nepataikė metimo, tačiau buvo sustabdytas Kevino Huerterio, kuris akivaizdžiai tempė varžovą už marškinėlių. Teisėjų švilpukai tylėjo.

„Pacers“ treneris Rickas Carlisle`as ėmė šaukti ant teisėjų reikalaudamas pražangos, jo pyktis virė ir nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, o galiausiai treneris pasisakė ir viešai.

„Mums nepasisekė per paskutinę minutę. Tie, kurie matė epizodą, aiškiai matė, kaip Huerteris tempė Duarte už marškinėlių. Tai buvo akivaizdi pražanga. Nesuprantu, kaip ji nebuvo užfiksuota“, – kalbėjo R. Carlisle`as.

„Aš niekada neprasižengiu. Nesu prasižengęs savo karjeroje“, – po mačo sakė K. Huerteris.

„Hawks“ treneriui Nate`ui McMillanui techniškai tai buvo 700-oji pergalė karjeroje, tačiau jo su komanda arenoje nebuvo. Koronavirusu užsikrėtus jo sūnui ir asistentui Jamelle`ui, treneris pasirinko izoliuotis ir nežaidė prieš savo buvusią komandą. N. McMillanas iki 2020 metų 7 metus dirbo „Pacers“ štabe, keturis paskutinius – vyr. treneriu.

„Pacers“: M. Brogdonas (9/14 dvit., 1/6 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 9 rez. prd.) 27, D. Sabonis (10 atk. kam.) 22, M. Turneris (3/6 trit., 9 atk. kam.) 17, C. Duarte (1/6 trit.) ir J. Lambas po 11.

„Hawks“: T. Youngas (10/17 dvit., 3/10 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.) 33, K. Huerteris (5/7 dvit., 3/4 trit.) 19, J. Collinsas (3/3 trit.) 14, L. Williamsas 12, D. Wrightas 11.