2021.12.02 00:20

Anglijoje – į titulą nusitaikiusių klubų pergalės, „Chelsea“ rungtynėse teko gelbėti sirgalių

LRT.lt2021.12.02 00:20

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos šešerios 14-ojo turo rungtynės. Pergales šventė trys kandidatai į titulą – Londono „Chelsea“, „Liverpool“ ir „Manchester City“.

Pirmoje vietoje žygiuojantys „Chelsea“ futbolininkai stojo į mūšį su „Watford“. Po nervingos ir nemaloniu incidentu pažymėtos kovos rezultatu 2:1 (1:1) triumfavo Mėlynieji.

13-ąją minutę rungtynės buvo sustabdytos, nes sirgaliui prireikė gydytojų pagalbos. Žaidėjai paliko aikštę ir laukė naujienų iš tribūnos. „Watford“ informavo, kad fanui buvo sustojusi širdis. Laimei, jis buvo atgaivintas ir nuvežtas į ligoninę.

Po incidento rungtynės buvo pratęstos. „Chelsea“ į pergalę atvedę Masonas Mountas ir Hakimas Ziyechas.

„Goodison Park“ stadione ginklus surėmė Liverpulio komandos. Miesto derbį užtikrintai rezultatu 4:1 (2:1) laimėjo „Liverpool“

„Everton“ pražudė Jordano Hendersono, Diogo Jotos ir du Mohamedo Salah įvarčiai. Paguodos įvartis šeimininkų gretose pasiekė Demarai Gray`us.

Sunkią pergalę Birmingame šventė „Manchester City“. Anglijos čempionai po Rubeno Diaso ir Bernardo Silvos įvarčių 2:1 (2:0) palaužė Steveno Gerrardo treniruojamą „Aston Villa“ komandą.

„Chelsea“ prieš „Man City“ pirmauja 1 tašku, o trečioje vietoje esantis „Liverpool“ klubas atsilieka 2 taškais.