2021.12.01 21:27

Italijoje – „Inter“ ir „Milan“ pergalės ir dramatiškos „Napoli“ lygiosios

atnaujinta 23.42
LRT.lt2021.12.01 21:27

Trečiadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi abi Milano ekipos, taškus prarado pirmenybių lyderė „Napoli“.

Simone Inzaghi treniruojama Milano „Inter“ komanda namuose 2:0 (1:0) įveikė „Spezia“ vienuolikę.

36-ąją minutę „Inter“ į priekį išvedė Roberto Gagliardini, o pergalę nuo 11 metrų žymos antrajame kėlinyje užtvirtino Lautaro Martinezas.

Kitose rungtynėse vėl į trečiąją poziciją „Inter“ nustūmė „Milan“ klubas, kuris namuose 3:0 (2:0) susitvarkė su „Genoa“.

10-ąją minutę pasižymėjo Zlatanas Ibrahimovičius, o vėliau du įvarčius pridėjo Junioras Messiasas.

Lyderio poziciją išsaugojo, tačiau du taškus prarado „Napoli“ klubas, išvykoje sužaidęs lygiosiomis 2:2 (0:0) su „Sassuolo“. Visi keturi įvarčiai krito antrajame kėlinyje.

Neapolio ekipa po Fabiano Ruizo ir Drieso Mertenso įvarčių pirmavo 2:0, bet varžovai pasižymėjo 72-ąją bei 89-ąją minutėmis ir paliko svečius be pergalės. Per pridėtą laiką „Sassuolo“ įmušė ir trečiąjį įvartį, bet po VAR peržiūros jis buvo atšauktas.

„Napoli“ ir „Milan“ klubus skiria vienas taškas.

Antausį nuo „Bologna“ komandos gavo Jose Mourinho treniruojami „Roma“ futbolininkai. Mattias Svanbergo įvartis leido „Bologna“ ekipai iškovoti pergalę 1:0 (1:0).