Sportas

2021.12.01 16:58

„Arsenal“ futbolininką beisbolo lazda užpuolęs vyras nuteistas 5 metams kalėjimo

LRT.lt2021.12.01 16:58

Londono „Arsenal“ klubo gynėjas Gabrielis šių metų vasarą išgyveno vieną dramatiškiausių naktų savo gyvenime.

Anglijos žiniasklaida paviešino vaizdo įrašą, kuriame matoma, kad 23-ejų metų futbolininkas savo namų garaže gynėsi nuo beisbolo lazda ginkluoto užpuoliko.

Tik dabar paaiškėjo, kad rugpjūčio 20-ąją dieną trys vyrai, iš kurių vienas buvo ginkluotas beisbolo lazda, įsiveržė į Gabrielio namų garažą ir mėgino pavogti jo automobilį.

Tik išvydęs užpuolikus Brazilijos futbolininkas atidavė automobilio raktelius, į jį įsėdo du vyrai. Visgi jau po kelių akimirkų Gabrielis susigrūmė su beisbolo lazdą turėjusiu vyru, šis kelis kartus pabandė jam suduoti, bet po nesėkmingų bandymų spruko iš garažo, automobilyje likę kiti du vyrai netrukus iš jo pasišalino.

Pagrindinis užpuolikas, pasikėsinęs į Gabrielį ir jo nuosavybę, buvo sučiuptas policijos. BBC skelbia, kad 26-erių vyras, kuris vėliau buvo identifikuotas Abdi Muse vardu, lapkričio 17-ąją stojo prieš teismą ir išgirdo teisėjų nuosprendį – penkerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Po grumtynių su Gabrieliu užpuolikai pabėgo su rakteliais, tačiau automobilis liko garaže.

„Arsenal“ komandos treneris Mikelis Arteta, komentuodamas šį incidentą, teigė, kad klubas žinojo apie užpuolimą ir suteikė visą reikiamą pagalbą Gabrieliui ir jo šeimai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt