2021.11.30 23:40

Italijoje – „Atalanta“ kroato „hat-trickas“ ir svarbi „Juventus“ pergalė

LRT.lt2021.11.30 23:40

Antradienį „Serie A“ čempionate sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės. Svarbias pergales šventė Bergamo „Atalanta“, Turino „Juventus“ ir Florencijos „Fiorentina“.

Praėjusiame ture pralaimėjusi „Juventus“ komanda išvykoje rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Salerno „Salernitana“.

21-ąją minutę svečius iš Turino į priekį išvedė Paulo Dybalą, o pergalę 70-ąją minutę užtvirtino Alvaro Morata. P. Dybala rungtynių pabaigoje galėjo pridėti trečiąjį įvartį, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose rungtynėse ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo „Atalanta“, kuri namuose 4:0 (2:0) nepaliko šansų „Venezia“ vienuolikei.

Bergamo ekipą į pergalę vedė kroatas Mario Pašaličius, pasižymėjęs „hat-tricku“. Dar vieną įvartį pridėjo Teunas Koopmeinersas.

„Atalanta“ išlieka ketvirtoje pozicijoje, o nuo pirmaujančio „Napoli“ klubo atsilieka 4 taškais.

Kitose rungtynėse „Fiorentina“ savo aikštėje 3:1 (3:1) parklupdė Genujos „Sampdoria“. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Jose Callejonas, Dušanas Vlahovičius ir Riccardo Sottilis.

Paskutinės vakaro rungtynės baigėsi nulinėmis „Verona“ ir „Cagliari“ ekipų lygiosiomis.