2021.11.30 21:24

Dambrauskas su „Hajduk“ – Kroatijos taurės pusfinalyje

LRT.lt2021.11.30 21:24

Valdo Dambrausko pergalių žygis Splito „Hajduk“ klube tęsiasi. Antradienį vakare lietuvio treniruojama komanda šventė triuškinančią pergalę Kroatijos taurėje ir žengė į pusfinalį.

„Hajduk“ ketvirtfinalio dvikovoje 6:3 (1:1) nepaliko šansų Zagrebo „Lokomotiva“ ekipai.

V. Dambrauskui tai buvo ketvirta pergalė iš tiek pat galimų treniruojant „Hajduk“.

Po pirmojo kėlinio rezultatas Zagrebe buvo lygus. „Hajduk“ 7-ąją minutę įgijo persvarą, bet pačioje kėlinio pabaigoje varžovai realizavo 11 metrų baudinį.

Antrojo kėlinio pradžioje Splito ekipa buvo nesustabdoma – trys įvarčiai per 6 minutes. 59-ąją minutę „Lokomotiva“ sušvelnino atsilikimą, bet po 5 minučių „Hajduk“ atsakė penktu įvarčiu.

Rungtynių pabaigoje krito dar du įvarčiai – 90-ąją minutę pasižymėjo „Hajduk“ puolėjas, o per pridėtą laiką trečią įvartį pasiekė Zagrebo ekipa.

Pusfinalyje V. Dambrausko komandos lauks „Osijek“ – Koprivnicos „Slaven Belupo“ poros nugalėtojas.