2021.11.30 20:26

Lietuvos futbolininkėms – karčios šveicarių pamokos: septyni įvarčiai be atsako

LRT.lt2021.11.30 20:26

Lietuvos moterų futbolo rinktinė patyrė triuškinančią nesėkmę atrankoje į 2023 metų pasaulio čempionatą. Antradienį vakare LFF stadione lietuvės 0:7 (0:6) pralaimėjo grupės lyderėms Šveicarijos futbolininkėms.

Rimanto Viktoravičiaus treniruojamai Lietuvos moterų rinktinei triuškinamas smūgis buvo suduotas pirmajame kėlinyje, per kurį šveicarės įmušė net šešis įvarčius.

2-ąją minutę į savus vartus įsimušė Monika Piesliakaitė, o vėliau vieną po kito įvartį pelnė pačios šveicarės.

Antrajame kėlinyje Lietuvos futbolininkės praleido dar vieną įvartį ir patyrė didžiausią nesėkmę šiame atrankos cikle.

Pirmoji akistata su Šveicarijos rinktine baigėsi pralaimėjimu 1:4. Šveicarės per šešerias rungtynes neprarado nė taško, įmušė 26 įvarčius ir praleido vos du.

Lietuvos moterų rinktinė penktadienį iškovojo pirmąjį tašką, sužaisdama lygiosiomis su Kroatija. Kitos trejos rungtynės buvo pažymėtos pralaimėjimais.