Sportas

2021.11.30 17:05

„Auksinį kamuolį“ laimėjęs Messi gyrė Lewandowskį: jis nusipelnė šio apdovanojimo pernai

LRT.lt2021.11.30 17:05

Lionelis Messi vėl mėgaujasi šlovės spinduliais. Geriausiu futbolininku istorijoje laikomas argentinietis pirmadienį atsiėmė savo septintąjį „Auksinį kamuolį“.

L. Messi geriausiųjų rinkimuose pranoko antroje vietoje likusį Robertą Lewandowskį. Miuncheno „Bayern“ lenkas L. Messi nusileido tik 33 taškais. Trečioje vietoje liko Londono „Chelsea“ saugas Jorginho.

Futbolo visuomenėje užvirė karšta diskusija, ar tikrai L. Messi buvo vertas laimėti „Auksinį kamuolį“.

Praėjusiais metais neabejotinu favoritu iškovoti šį trofėjų buvo laikomas R. Lewandowskis, bet tuomet dėl pandemijos „France Football“ nusprendė atšaukti apdovanojimus.

2020-ieji R. Lewandowskiui buvo geriausi karjeroje – per metus įmušti 55 įvarčiai ir iškovoti visi įmanomi titulai su „Bayern“.

L. Messi, atėjęs atsiimti septintojo „Auksinio kamuolio“, paminėjo Lenkijos futbolininką ir skyrė pastabą organizatoriams.

„Man buvo didelė garbė konkuruoti su Robertu. Manau, kad „France Football“ turėtų jam įteikti „Auksinį kamuolį“ už 2020-uosius, jis to nusipelnė“, – kalbėjo L. Messi.

R. Lewandowskis taip pat dalyvavo „Ballon d`Or“ ceremonijoje ir atsiėmė šiais metais įsteigtą geriausio puolėjo apdovanojimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt