2021.11.30 11:46

Lietuvos vyrų stalo teniso rinktinė – Baltijos šalių čempionė

LRT.lt2021.11.30 11:46

Lapkričio 27–28 dienomis Saldus mieste Latvijoje vyko 2021 m. Baltijos šalių stalo teniso čempionatas, kuriame žaidė moterų ir vyrų Lietuvos rinktinės. Pastaroji tapo čempione, skelbiama Lietuvos stalo teniso asociacijos pranešime žiniasklaidai.

Lietuvos moterų rinktinei atstovavo Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė, Laura Abaravičiūtė, Marija Mikalauskytė, trenerė Jolanta Prūsienė (SM „Tauras“). Lietuvos vyrų rinktinei atstovavo: Valdas Martinkus, Tonetas Domeika, Andrius Preidžius, Rokas Kisielius, treneris Artūras Orlovas.

Lietuvos vyrų rinktinė nugalėjo Estijos rinktinę rezultatu 3:1, Latvijos 2-ąją komaną rezultatu 3:0 ir išplėšė pergalę prieš Latvijos 1-ąją komandą rezultatu 3:2. Komandai lemiamą tašką davė Tonetas Domeika.

Asmeninėse varžybose bronzos medalius iškovojo lietuviai – Andrius Preidžius ir Rokas Kisielius (SM „Gaja“). Pirmąsias vietas pasidalijo estai – čempionu tapo Vainula Vallotas, o sidabrą laimėjo Stanislavas Strogovas.

Moterų komandinių varžybų čempionių komanda tapo Estija, lietuvės rezultatu 1:3 pralaimėjo estėms ir užėmė antrąją vietą. Lietuvos moterų rinktinė laimėjo prieš Latvijos abi komandas rezultatu 3:0.

Asmeninėse varžybose trečią vietą iškovojo Emilija Riliškytė ir Sabina Musajeva (Latvija). Pirmą ir antrą vietas iškovojo estės – Airi Avameri ir Reelica Hanson.