2021.11.30 07:03

Sabonio spindesys Minesotoje: pirmasis sezono trigubas dublis ir karjeros rekordas

LRT.lt2021.11.30 07:03

Po prasčiausių sezono rungtynių Domantas Sabonis sužaidė pačias geriausias, tačiau tai vis tiek neatnešė pergalės Indianos „Pacers“ (9-14) krepšininkams, kurie 98:100 (26:20, 31:28, 19:30, 22:22) krito išvykoje prieš Minesotos „Timberwolves“ (11-10).

Vakar vos 4 taškus per visą mačą įmetęs ir nerezultatyviausią sezono mačą sužaidęs lietuvis šįkart spindėjo aikštėje.

Per 36 minutes D. Sabonis įmetė 16 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 6/7 baud.), atkovojo net 25 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų – tai pirmasis jo trigubas dublis šį sezoną. Domantas dar blokavo vieną metimą, keturis sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

25 atkovoti kamuoliai – naujas D. Sabonio karjeros rekordas NBA. Anksčiau rekordas siekė 21 atkovotą kamuolį. Šįkart tiek jis atkovojo vien gynyboje, o dar 4 sugriebė puolime.

Vis dėlto tai pergalės Indianapolio ekipai neatnešė – „Pacers“ pralaimėjo trečią sykį per 4 mačus arba net šeštą per 10 pastarųjų susitikimų.

Likus žaisti pusantros minutės šeimininkai buvo priekyje 94:91, kai šeštąją pražangą gavo komandos lyderis Karlas-Anthony Townsas. D. Sabonis baudų metimais išlygino rezultatą, kai varžovai pražanga sustabdė jį metantį tritaškį.

Tuomet Michaelas Beasley tritaškiu atstatė „Timberwolves“ pranašumą, o Carisas LaVertas gavo bloką ir netrukus šeimininkai įtvirtino pergalę baudų metimais.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje mačas baigėsi „Pacers“ naujokui Chrisui Duarte. Po nepataikyto metimo gynėjas aiškinosi su teisėju dėl neskirtos pražangos ir iškart gavo techninę pražangą. Tai naujoko nenuramino, D. Sabonis mėgino patraukti jį nuo arbitro, tačiau netrukus C. Duarte gavo ir antrąją techninę – taip jo mčas baigėsi anksčiau laiko.

Po minutės per „Timberwolves“ pertraukėlę po techninę užsidirbo ir „Pacers“ treneris Rickas Carlisle`as bei gynėjas T.J. McConellas.

„Pacers“ gretose dėl ligos nežaidė centras Mylesas Turneris.

„Timberwolves“: K. Townsas (12/18 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam.) 32, A. Edwardsas (9 atk. kam, 5 rez. perd.) ir D. Russellas (8 atk. kam., 11 rez. perd.) po 21, N. Reidas 13.

„Pacers“: M. Brogdonas (7/14 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. erd.) 25, D. Sabonis (25 atk. kam., 10 rez. perd.) 16, J. Holiday`us 15, C. Duarte (3/5 trit.) 14.