Sportas

2016.11.22 21:46

Maskvos CSKA neįveikė „Bayer“

BNS 2016.11.22 21:46

Čempionų lygos grupių etapo penktasis turas prasidėjo antradienį Maskvoje. Čia vietos CSKA susitiko su Leverkuzeno „Bayer“ futbolininkais. Vangiai šiemet rungtyniaujantys Leonido Sluckio auklėtiniai vėl nesugebėjo laimėti ir turi tik teorines galimybes užimti trečią vietą grupėje bei dar pratęsti kovą Europos lygos varžybose.

Antradienio mače savo naujajame stadione maskviečiai atakavo ne mažiau už savo varžovus, tačiau įmušti niekaip nesisekė.

Maža to, užmiršę savo vartų saugumą, jie praleido patys.

Pirmasis įvartis į šeimininkų vartus krito 16-ąją minutę. „Vaistininkai“ išmintingai įžaidė baudos smūgį ir po Kevino Kamplio puikaus perdavimo įvartį pelnė Kevinas Vollandas.

Antrajame kėlinyje vėl aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau pramušti vokiečių gynybą sekėsi labai sunkiai.

Savojo šanso CSKA vis dėlto sulaukė. 75-ąją minutę Benjaminas Henrichsas baudos aikštelėje pargriovė Mario Fernandesą, o 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Izraelio atstovas Bibras Natcho.

Visgi laimėti CSKA nepavyko. Šios lygiosios reiškia, kad šiemet Maksvos klubo kelionė Čempionų lygoje baigsis po paskutinių grupės rungtynių. Galimybės pratęsti kovą Europos lygoje – taip pat labai miglotos.