2021.11.29 00:02

Fantastiškas Viniciaus įvartis paliko Madrido „Real“ klubą „La Liga“ viršūnėje

LRT.lt2021.11.29 00:02

„Santiago Bernabeu“ stadione sekmadienį vakare ginklus tarpusavyje surėmė du kandidatai į „La Liga“ titulą – Madrido „Real“ ir „Sevilla“ klubai.

Sunkiai rungtynes pradėję Madrido „Real“ futbolininkai po dramatiškos kovos ir fantastiško įvarčio šventė pergalę 2:1 (1:1).

12-ąją minutę šeimininkus nubaudė Rafa Miras, bet 32-ąją minutę Karimas Benzema atstatė lygybę.

Kova persikėlė į antrąjį kėlinį, kuriame iki pat rungtynių pabaigos virė nuožmi ir emocinga kova.

87-ąją minutę į euforiją „Santiago Bernabeu“ stadioną pasiuntė jaunasis Vinicius Junioras. Brazilas iš maždaug 20 metrų paleido „patranką“, kuri Madrido „Real“ klubui atnešė tris taškus. „Sevilla“ vartininkas lietė kamuolį, tačiau smūgis buvo pernelyg stiprus ir skriejo aukšta trajektorija.

Baltieji lieka turnyrinės lentelės viršūnėje, o „Sevilla“ po nesėkmės krenta į ketvirtąją vietą.

Į antrąją poziciją pakilo Madrido „Atetico“ ekipa, kuri namuose 4:1 (0:0) nugalėjo „Cadiz“.

Diego Simeone kariauna nuo pirmaujančio Madrido „Real“ klubo atsilieka 4 taškais.

Kitose rungtynėse Sevilijos „Real Betis“ 3:1 (0:1) nugalėjo Valensijos „Levante“, o San Sebastiano „Real Sociedad“ 0:1 (0:0) krito prieš Barselonos „Espanyol“.