2021.11.28 21:17

„Milan“ komanda – duobėje: Italijoje patirtas antras pralaimėjimas iš eilės

LRT.lt2021.11.28 21:17

Tarp „Serie A“ lyderių esanti „Milan“ komanda įkrito į pirmąją sezono duobę. Stefano Pioli diriguojama madų sostinės komanda 14-ojo turo rungtynėse namuose 1:3 (1:2) nusileido „Sassuolo“ futbolininkams.

Tai buvo antroji nesėkmė iš eilės ir trečios rungtynės, kuriose „Milan“ neiškovoja pergalės.

Tiesa, „rossoneri“ vis dar išlieka antroje pozicijoje.

Rungtynės su „Sassuolo“ nieko blogo nežadėjo – 21-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Alessio Romagnoli. Visgi iki pirmojo kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo atsakyti dviem įvarčiais: 24-ąją minutę rezultatą išlygino Gianluca Scamacca, o po 9 minučių į savus vartus įsispyrė Simonas Kjaeras.

Antrajame kėlinyje „Milan“ dar labiau subyrėjo: 66-ąją minutę „Sassuolo“ padidino persvarą iki dviejų įvarčių, o 77-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo A. Romagnoli.

Kitose rungtynėse pergale 1:0 (1:0) džiaugėsi Jose Mourinho diriguojama „Roma“, kuri namuose įveikė „Torino“.