2021.11.28 20:35

„Chelsea“ ir „Man Utd“ komandų akistatoje – kovingos lygiosios

LRT.lt2021.11.28 20:35

„Stamford Bridge“ stadione sekmadienį vakare buvo sužaistos centrinės Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo rungtynės.

Atkaklioje dvikovoje tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ futbolininkų buvo užfiksuotos lygiosios – 1:1 (0:0).

Laikinai „Man Utd“ ekipai diriguojantis Michaelas Carrickas prieš rungtynes pateikė siurprizą – ant atsarginių suolo paliko rezultatyviausią komandos žaidėją Cristiano Ronaldo.

Pirmajame kėlinyje dominavo „Chelsea“ žaidėjai, tačiau dauguma atakų buvo nepavojingos.

Antrasis kėlinys buvo kur kas aktyvesnis abiejuose aikštės pusėse. 50-ąją minutę „Man Utd“ sulaukė netikėtos dovanėlės ir įsiveržė į priekį – Jorginho suklydo aikštės viduryje, Jadonas Sancho užvaldė kamuolį ir pergudravęs vartininką išvedė svečius į priekį. Tai buvo pirmasis anglo įvartis „Premier“ lygoje.

„Chelsea“ po netikėto smūgio dar kurį laiką leido svečiams kurti pavojingas atakas, tačiau 69-ąją minutę klaida atsakė „Man Utd“ gynėjas Aaronas Wan-Bissaka – jis baudos aikštelėje prasižengė prieš Thiago Silvą ir į Davido De Gea vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo pirmojo įvarčio kaltininkas Jorginho.

C. Ronaldo aikštėje pasirodė 64-ąją minutę, tačiau per likusį laiką progų pasižymėti neturėjo. Paskutinę minutę idealią progą išplėšti pergalę turėjo „Chelsea“ gynėjas Antonio Rudigeris, tačiau smūgiavo netiksliai – kamuolys skriejo virš vartų.

„Chelsea“, šį sezoną lygiosiomis sužaidęs trečią kartą, išlieka pirmoje pozicijoje. „Man Utd“ kilstelėjo į aštuntąją poziciją.