2021.11.28 19:52

Pasaulio čempionato atrankoje – netikėtas belgų dūris serbams

LRT.lt2021.11.28 19:52

Atrankoje į 2023 metų pasaulio krepšinio čempionatą – netikėta Serbijos rinktinės (1-1) nesėkmė.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai įstrigo lemiamu metu ir rezultatu 69:73 (21:13, 20:16, 22:25, 6:19) nusileido Belgijai (2-0).

Po trijų kėlinių serbai turėjo 9 taškų persvarą, tačiau per visą ketvirtąjį kėlinį surinko vos 6 taškus ir pripažino varžovų pranašumą.

Belgus į pergalę vedė Samas Van Rossomas, surinkęs 20 taškų (5/9 dvit., 3/7 trit.) ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Serbijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Aleksa Avramovičius, kuris į savo sąskaitą įsirašė 19 taškų.

Serbų žvaigždė Milošas Teodošičius pelnė 14 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Belgai pasiekė antrą pergalę iš tiek pat galimų, o serbai suklupo po pergalės prieš latvius.

Belgija: Samas Van Rossomas 20, Ismaelis Bako 14 (11 atk. kam.), Jeanas-Marcas Mwema 11 (6 atk. kam.), Retinas Obasohanas 10.

Serbija: Aleksa Avramovičius 19 (4 atk. kam.), Filipas Petruševas 16, Milošas Teodosičius 14 (8 rez. perd.), Dušanas Rističius 8.