2021.11.28 18:11

Sniego ir futbolo mūšį Mančesteryje laimėjo Guardiolos kariauna

LRT.lt2021.11.28 18:11

Anglijos „Premier“ lygos komandoms sekmadienį teko žaisti neįprastomis sąlygomis. Bernlyje rungtynės buvo atšauktos, o Mančesteryje nuspręsta žaisti net ir aikštę padengus sniegui.

Savo sirgalių akivaizdoje žaidusi „Manchester City“ ekipa 2:1 (1:0) įveikė svečius iš Londono, „West Ham“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje virš „Etihad“ stadiono krito gausus sniegas, futbolininkams teko rungtyniauti ypatingai sudėtingomis sąlygomis.

Visgi pasibaigus pirmajam kėliniui Mančesteryje liovėsi snigti, o per pertrauką stadiono darbuotojams nuo aikštės pavyko nuvalyti visą sniegą.

„Man City“ į pergalę vedė saugai – Ilkay`us Gundoganas ir Fernandinho. Paguodos įvartį „West Ham“ gretose paskutinę minutę pelnė Manuelis Lanzini.

„Man City“ po pergalės susilygino taškais su pirmoje vietoje žygiuojančiu Londono „Chelsea“ klubu.

Kitose rungtynėse „Leicester City“ namuose 4:2 (3:1) nugalėjo „Watford“, o Liverpulio „Everton“ 0:1 (0:1) pralaimėjo „Brentford“.