2021.11.28 16:01

Prancūzijos čempionate – Ramoso debiutas ir PSG pergalė

LRT.lt2021.11.28 16:01

Paryžiaus „Saint-Germain“ klube debiutavęs Sergio Ramosas po beveik septynių mėnesių pertraukos grįžo į aikštę ir džiaugėsi pergale.

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse PSG išvykoje 3:1 (1 :1) palaužė „Saint-Etienne“.

S. Ramosas, PSG klubą papildęs praėjusią vasarą, nežaidė nuo gegužės mėnesio, kai rungtynėse su Londono „Chelsea“ patyrė traumą.

Debiutinių rungtynių pradžia nebuvo pati sėkmingiausia – 25-ąją minutę „Saint-Etienne“ po Deniso Bouangos įvarčio įsiveržė į priekį.

Visgi per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Marquinhosas išlygino rezultatą, o dar prieš tai „Saint-Etienne“ užsidirbo raudoną kortelę ir liko žaisti mažumoje.

Šeimininkai atsilaikė iki 78-os minutės – PSG gretose pasižymėjo Angelis di Maria. Pačioje rungtynių pradžioje po dar vieno Lionelio Messi perdavimo antrąjį savo įvartį pelnė Marquinhosas.

PSG komanda Prancūzijos čempionate artimiausius oponentus lenkia 14 taškų persvara.