Sportas

2021.11.28 12:20

Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderiai tiki, kad patirtis padės rungtynėse su šalies jaunimu

LRT.lt2021.11.28 12:20

Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio pirmenybių lyderė Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ komanda namuose susitinka su šalies jaunių ir jaunimo rinktinės pagrindu sudaryta, iki šiol dar pergalės pirmenybėse neiškovojusia „Lteam Select“ ekipa.

Komentuodamas ateinančią dvikovą, „7bet-Hockey Punks“ kapitonas Rokas Bacevičius prisiminė ir neseniai praūžusias vilniečių namų rungtynes su Elektrėnų „Energija“, kurios pasibaigė „pankų“ pergale 7:3. Dvikova tai pat buvo įsimintina ir dideliu žiūrovų susidomėjimu – komandas palaikė apie 1500 žmonių.

„Rungtynės buvo geros – geros ir ta prasme, kad jas laimėjome. Įtampos netrūko, pirmą kėlinį baigėme rezultatu 0:0. Turėjome tikrai nemažai žiūrovų arenoje, iš jų pusės irgi girdėjome atsiliepimų, kad rungtynės buvo įdomios, nes laikėsi iki antro kėlinio įtampa, kol galiausiai pavyko realizuoti progas. Rezultatui tapus 4:0, mums patiems jau tapo lengviau žaisti. Žinojome, kad laukia sunkios rungtynės – joms atitinkamai nusiteikėme, stengėmės vykdyti trenerio planą ir tas puikiai pavyko“, – dėstė R. Bacevičius.

„Norėčiau tikėti, kad šis sezonas man įsimintiniausias bus ne dėl to, kad atstovavau rinktinei ir ne dėl to, kad jis man devintas (komandos sudėtyje), bet dėl to, kad šiemet taikomės tik į aukso medalius.

Šiandien mes, aišku, su komanda tikimės pergalės. Ten jauna komanda, energinga, bėganti, turinti greitas kojas. Kiekvieną kartą laukia intriga, kas bus paruošta, ko galime tikėtis. Kausimės ir tikėkimės, kad mūsų patirtis bus reikšmingesnė šiame mače“, – pridūrė „pankų“ kapitonas.

Rungtynes Vilniaus „Pramogų arenoje“ žiūrovai galės stebėti nemokamai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt