2021.11.28 10:51

Ąžuolas Tubelis – pagrindinis savo komandos pergalės architektas NCAA čempionate

LRT.lt2021.11.28 10:51

Brolių Tubelių atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (6-0) komanda pratęsė pergalingą žygį NCAA čempionate.

Ąžuolo Tubelio vedama Arizonos komanda triuškinančiu skirtumu 105:59 (47:22, 58:37) nugalėjo Sakramento universiteto „Hornets“ (3-3) krepšininkus.

Ą. Tubelis buvo nesulaikomas – per 20 minučių pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Jis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

Tautvilas Tubelis žaidė 2 minutes ir prametė vienintelį mestą dvitaškį. Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa į savo sąskaitą įsirašė 3 taškus bei 9 rezultatyvius perdavimus.