2021.11.28 08:45

„Palmeiras“ futbolininkai antrus metus iš eilės iškovojo „Copa Libertadores“ taurę

LRT.lt2021.11.28 08:45

Šeštadienį Urugvajuje, Montevidėjaus mieste įvyko svarbiausios šių metų Pietų Amerikos futbolo klubų rungtynės – dvi Brazilijos komandos susikovė dėl „Copa Libertadores“ taurės trofėjaus.

Po daug aistrų ir pratęsimo pareikalavusios kovos San Paulo „Palmeiras“ komanda rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Rio de Žaneiro „Flamengo“.

„Palmeiras“ šiame turnyre triumfuoja antrus metus iš eilės ir trečią kartą klubo istorijoje.

„Palmeiras“ susilygino su kitais trimis Brazilijos klubais, kurie „Copa Libertadores“ turnyre yra triumfavę tris kartus: „Sao Paulo“, „Santos“ ir „Gremio“.

„Flamengo“ paskutinį kartą šiame turnyre triumfavo 2019-aisiais.

Šių metų finale „Palmeiras“ į priekį pabėgo pačioje rungtynių pradžioje – 5-ąją minutę pasižymėjo Raphaelis Veiga.

72-ąją minutę „Flamengo“ žvaigždei Gabrieliui Barbosui pavyko atstatyti lygybę ir perkelti kovą į pratęsimą, tačiau jo pradžia „Flamengo“ vienuolikei vėl buvo nesėkminga – „Palmeiras“ puolėjas Deyversonas pasinaudojo klaida aikštės viduryje ir likęs vienas prieš vartininką įmušė pergalingą įvartį.

„Copa Libertadores“ yra pagrindinis Pietų Amerikos klubinis futbolo turnyras. Argentiniečių „Independiente“ yra tituluočiausia turnyro komanda – 7 trofėjai.