2021.11.28 07:41

Valančiūno dvigubo dublio rungtynėse – „Jazz“ revanšas

LRT.lt2021.11.28 07:41

Jutos „Jazz“ (13-7) ir Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-17) susigrūmė antrą kartą per dvi dienas. Šį kartą Jono Valančiūno komanda turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Pelicans“ išvykoje 105:127 (23:37, 22:27, 22:32, 38:31) nepasipriešino Jutos komandai.

Prieš tai įvykusi dvikova baigėsi dramatiška „Pelicans“ pergale 98:97.

Visgi šiose rungtynėse „Jazz“ iniciatyvos ėmėsi nuo pat pradžių ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 19 taškų – 64:45.

J. Valančiūnas žaidė 22 minutes, įmetė 12 taškų (6/7 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei dukart suklydo.

Lietuvis jau kitose rungtynėse turėtų pasiekti simbolinę žymą – jam iki 6 000 atkovotų kamuolių trūksta tik vieno atkovoto kamuolio.

„Jazz“ į pergalę vedė Donovanas Mitchellas, surinkęs 21 tašką, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs tiek pat kamuolių.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 21 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Mike`as Conley ir Jordanas Clarksonas po 20, Joe Inglesas 15 (5 atk. kam.), Rudy Gay`us 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 11.

„Pelicans“: Jaxsonas Hayesas 15, Jonas Valančiūnas 12, Brandonas Ingramas 11, Naji Marshallas, Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Willy Hernangomezas (8 atk. kam.) po 10.