2021.11.28 00:02

Xavi efektas – „Barcelona“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Villarreal“

LRT.lt2021.11.28 00:02

Dramatišką pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate šventė Xavi diriguojama „Barcelona“ komanda.

Katalonai išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 3:1 (0:0) nugalėjo „Villarreal“.

Tai buvo antrosios Xavi rungtynes prie „Barcelona“ vairo Ispanijos čempionate. Pirmose „Barca“ minimaliu skirtumu įveikė „Espanyol“.

48-ąją minutę Frenkie de Jongas išvedė katalonus į priekį, bet 76-ąją minutę Samuelis Chukwueze atstatė lygybę.

Po išlyginamojo įvarčio „Villarreal“ dominavo ir turėjo dar keletą gerų progų pasižymėti, tačiau „Barcelona“ išlaukė savo momento ir varžovams smogė rungtynių pabaigoje.

88-ąją minutę „Villarreal“ gynėjų klaida pasinaudojęs Memphis Depay`us grąžino persvarą, o per pridėtą laiką pergalę nuo 11 metrų žymos užtvirtino Philippe Coutinho.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojusi „Barcelona“ lieka septintoje vietoje. „Villarreal“ rikiuojasi 12-oje pozicijoje.