2021.11.27 20:58

„Atalanta“ išvykoje palaužė „Juventus“, „Inter“ triumfavo Venecijoje

atnaujinta 23.42
LRT.lt2021.11.27 20:58

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį įvyko intriguojanti 14-ojo turo akistata tarp Turino „Juventus“ ir Bergamo „Atalanta“ klubų.

Duvano Zapatos įvartis nulėmė „Atalanta“ komandos pergalę minimaliu skirtumu – 1:0 (1:0).

Kolumbietis vienintelį ir pergalingą įvartį įmušė 27-ąją minutę. Jam rezultatyvų perdavimą atliko Beratas Djimsiti.

„Juventus“ antrajame kėlinyje spaudė varžovus jų pačių aikštės pusėje, tačiau „Atalanta“ puikiai atsilaikė gynyboje ir šventė pergalę.

„Atalanta“ ekipa, iškovojusi trečią pergalę iš eilės, lieka ketvirtoje pozicijoje.

„Juventus“ suklupo po dviejų pergalių iš eilės. Turino komanda turi tenkintis aštunta pozicija.

Kitose rungtynėse Milano „Inter“ 2:0 (1:0) palaužė „Venezia“ futbolininkus.

34-ąją minutę Italijos čempionus į priekį išvedė Hakanas Calhanoglu, o pergalę pačioje rungtynių pradžioje užtvirtino Lautaro Martinezas.

„Inter“ išlieka trečioje pozicijoje. Viršūnėje – „Napoli“ ir „Milan“ klubai.