2021.11.27 18:24

Grįžo su trenksmu – daugiau nei mėnesį nežaidęs Haalandas įvarčiu prisidėjo prie „Borussia“ pergalės

atnaujinta 21.33
LRT.lt2021.11.27 18:24

Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai šventė pergales 13-ajame Vokietijos „Bundesliga“ čempionato ture.

Marco Rose`o diriguojami geltonai-juodi išvykoje 3:1 (1:1) nugalėjo „Wolfsburg“.

„Borussia“ galėjo džiaugtis ne tik pergale, bet ir norvego Erlingo Haalando sugrįžimu. Daugiau nei mėnesį nerungtyniavęs puolėjas antrojo kėlinio viduryje pasirodė aikštėje ir iškart atsidarė įvarčių sąskaitą.

„Wolfsburg“ jau 2-ąją minutę įgijo persvarą, tačiau 35-ąją minutę lygybę nuo 11 metrų žymos atstatė Emre Canas.

Antrajame kėlinyje, sužaidus 10 minučių, BVB ekipą į priekį išvedė Donyellas Malenas. E. Haalandas savo įvartį akrobatiniu šuoliu sužvejojo 81-ąją minutę.

Jo įvartis buvo itin svarbus, nes iki tol „Wolfsburg“ spaudė svečius ir turėjo vilčių išplėšti bent tašką.

Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ tik po atkaklios kovos 1:0 (0:0) nugalėjo Bylefeldo „Arminia“. Pergalę lėmė Leroy`aus Sane įvartis 71-ąją minutę.

Bavarai išlieka pirmoje pozicijoje. „Borussia“ nuo jų atsilieka vienu tašku.