2021.11.27 16:45

„Arsenal“ antrajame kėlinyje palaužė „Premier“ lygos autsaiderių pasipriešinimą

LRT.lt2021.11.27 16:45

Šeštadienį po pietų Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos pirmosios 13-ojo turo rungtynėse, kurios sėkmingai susiklostė Londono „Arsenal“ klubui.

Praėjusiame ture skaudžiai prieš „Liverpool“ pralaimėję Mikelio Artetos auklėtiniai atsitiesė dvikovoje su „Newcastle United“ – pergalė rezultatu 2:0 (0:0).

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau „Arsenal“ savo žiūrovus nudžiugino antroje rungtynių dalyje.

56-ąją minutę į priekį šeimininkus išvedė Bukayo Saka, o pergalę po 10 minučių užtvirtino Gabrielis Martinelli, prieš įvartį aikštėje spėjęs praleisti vos porą minučių.

„Arsenal“ su 23 taškais lieka penktoje pozicijoje, o „Newcastle“ murkdosi dugne.

Niukaslo klubas, kurį prieš kelis mėnesius nusipirko Saudo Arabijos princas Mohammedas bin Salmanas, šį sezoną dar neiškovojo pergalės.