2021.11.27 12:25

Pamatykite: Rusijos „Grand Prix“ varžybose Reed ir Ambrulevičius pasiekė sezono rezultatą

atnaujinta 20.14
LRT.lt2021.11.27 12:25

Šeštadienį Rusijoje baigėsi dailiojo čiuožimo „Grand Prix“ varžybos, kuriose rungėsi geriausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius.

Šokiai ant ledo – su lietuvišku akcentu

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius laisvojoje programoje užfiksavo geriausią sezono rezultatą ir užėmė septintąją vietą. Lietuvos pora iš viso surinko 177,51 taško.

Rusijoje tęsiasi „Grand Prix“ varžybos su Reed ir Ambrulevičiumi

Nugalėtojais tapo šeimininkai – rusai Viktorija Sinitsina ir Nikita Katsalapovas, surinkę 211,72 taško.

Antrąją vietą iškovojo italai Charlene Guignard ir Marco Fabbri (203,71 tšk.), trečiąją – Laurence Fournier Beaudry ir Nikolajus Soerensenas (191,40 tšk.) iš Kanados.

Šioje programoje pasirodė aštuonios poros.

Vyrų programoje – Sakartvelo atstovo triumfas

Antras po trumposios programos buvęs Morisi Kvitelašvilis iš Sakartvelo tapo šeštojo etapo nugalėtoju.

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Rusijos „Didysis prizas“. Vyrai. Laisvoji programa

Laisvąją programą atlikęs M. Kvitelašvilis surinko 266,33 taško ir paliko už nugaros kitus dailiojo čiuožimo atstovas.

Antrąją vietą užėmė rusas Mihailas Kolyada (264,64 tšk.), trečiąją – japonas Kazuki Tomono (264,19 tšk.)

Iš viso ant ledo pasirodė 12 sportininkų.

Rusijos čiuožėjai neturėjo lygių

Tiek porų, tiek moterų gretose visas tris prizines pozicijas užėmė Rusijos atstovai.

Pirmąją vietą porų varžybose iškovojo Anastasija Mišina ir Aleksandras Galliamovas, surinkę 226,98 taško.

Antroje vietoje liko po pirmos dienos pirmi žygiavę Darija Pavliučenko ir Denisas Hodykinas – 212,59 tšk. Trečiąją poziciją iškovojo Jasmina Kadyrova ir Ivanas Balčenko (193,58 tšk.).

Moterų tarp geriausiai sekėsi Kamilai Valievai, kuri surinko 272,71 taško ir tapo nugalėtoja. Ant prizininkių pakylos taip pat lipo Elizaveta Tuktamyševa (229,23 tšk.) ir Maja Chromiuk (219,69 tšk.).