2021.11.27 07:58

Jutoje – Valančiūno ir Goberto akistata bei įspūdingu metimu pasibaigusi „Pelicans“ pergalė

LRT.lt2021.11.27 07:58

Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šventė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-16) komanda.

„Pelicans“ išvykoje po taiklaus Devonte Grahamo šūvio išplėšė pergalę 98:97 (23:28, 23:17, 26:30, 26:22) prieš Jutos „Jazz“ (12-7).

„Jazz“, iki rungtynių pabaigos likus 37 sekundėms, po dviejų taiklių Rudy Goberto baudos metimų pirmavo 97:93. Visgi jau kitoje atakoje R. Gobertas prasižengė prieš Brandoną Ingramą – šio baudos metimai taip pat buvo taiklūs (95:97).

Iki kėlinio pabaigos likus 8,8 sek. netaikliai atakavo Donovanas Mitchellas. Po krepšiu budėjęs J. Valančiūnas atkovojo kamuolį, jį užvaldęs B. Ingramas greitoje atakoje surado atsidengusį D. Grahamą, o šis, likus maždaug 3 sekundėms, paleido tolimą šūvį ir atnešė pergalę „Pelicans“ ekipai.

J. Valančiūnas šiame susitikime žaidė 29 minutes, įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 sykius suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausias buvo B. Ingramas, surinkęs 21 tašką. „Jazz“ gretose išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius, į savo sąskaitą įsirašęs 23 taškus.

Tiesioginis J. Valančiūno konkurentas – R. Gobertas – šioje dvikovoje pasižymėjo 9 taškais ir 10 atkovotų kamuolių.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 21 (8 atk. kam., 5 rez. per.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15, Willy Hernangomezas 13 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 11 (10 atk. kam.), Kira Lewisas 10.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 23 (5/8 trit.), Donovanas Mitchellas 16 (6 rez. per.), Mike’as Conley (5 rez. per.) ir Joe Inglesas (5 atk. kam.) po 12.