2021.11.27 07:34

„Pacers“ pergalės fone – galingas Sabonio dvigubas dublis

LRT.lt2021.11.27 07:34

Domantas Sabonis užfiksavo galingą dvigubą dublį, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (9-12) šventė pergalę namuose.

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Pacers“ 114:97 (31:35, 35:22, 26:24, 22:16) įveikė Toronto „Raptors“ (9-11) krepšininkus.

D. Sabonis buvo rezultatyviausias savo komandoje. Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 36 minutes surinko 23 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo 15-asis D. Sabonio dvigubas dublis šiame sezone.

„Pacers“ didžiausią spurtą surengė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 35:22. Po pirmosios rungtynių pusės šeimininkai pirmavo 9 taškų persvara.

Nugalėtojams daugiausiai problemų kėlė Fredo VanVleeetu žaidimas, kuris per 37 minutes pasižymėjo 26 taškais ir 5 atkovotais kamuoliais.

Rytų konferencijoje „Pacers“ užima 13-ąją vietą, „Raptors“ lieka 12-oje.

„Pacers“: Domantas Sabonis 23 (18 atk. kam.), Carisas Levertas 19, Mylesas Turneris 17 (10 atk. kam.), Kelanas Martinas 15, Chrisas Duarte 12 (6 atk. kam.), Torrey Craigas ir Malcolmas Brogdonas (12 rez. per.) po 11.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 26, Scottie Barnesas (7 atk. kam.) ir Pascalis Siakamas (12 atk. kam.) po 17, Gary Trentas 13.