2021.11.25 23:22

Slogus vakaras Eurolygos lietuviams – „Baskonia“ sutriuškinta namuose, „Zenit“ krito Atėnuose

LRT.lt2021.11.25 23:22

Ketvirtadienio vakaras nekaip susiklostė Eurolygos komandoms, turinčioms savo sudėtyje po du lietuvius.

Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4-8) namuose 60:88 (14:25, 20:28, 13:18, 13:17) neprilygo Madrido „Real“ (10-2) krepšininkams.

R. Giedraitis per 24 žaidimo minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

T. Sedekerskio sąskaitoje – 18 žaidimo minučių ir 3 pelnyti taškai (0/1 dvit., 1/3 trit.).

Vitorijos „Baskonia“ ir Madrido „Real“ gražiausi rungtynių epizodai

Kitoje vakaro dvikovoje pralaimėjimą patyrė ir Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-4) komanda, kurios gretose žaidžia Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis.

Rusijos klubas išvykoje 64:70 (23:15, 15:18, 10:20, 16:17) turėjo pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ (3-9) pranašumą.

M. Kuzminskas tritaškiu metimu likus žaisti 2 minutes dar buvo persvėręs rezultatą „Zenit“ naudai 62:61, tačiau netrukus Nemanja Nedovičius atsakė savo tolimu šūviu, o kitoje atakoje net du lietuvio tritaškiai skriejo pro šalį.

Tuo pasinaudoję „Panathinaikos“ krepšininkai nutolo 66:62 ir pergalės iš rankų nepaleido.

Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Atėnų „Panathinaikos“ rungtynių apžvalga

M. Kuzminskas „Zenit“ gretose per 20 minučių pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo net 7 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

A. Gudaitis sužaidė slogias rungtynes ir per 14 žaidimo minučių pasižymėjo 2 taškais ir 3 atkovotais kamuoliais.