2021.11.25 21:49

Stambulo derbyje Eurolygoje – čempionų pamokos „Fenerbahče“ klubui

LRT.lt2021.11.25 21:49

Ketvirtadienį Eurolygoje į dvikovą stoja du klubai iš Stambulo miesto.

Dramatiškai pasibaigusioje dvikovoje „Anadolu Efes“ (6-6) ekipa 89:84 (20:18, 16:23, 20:26, 33:17) varžovų tvirtovėje įveikė „Fenerbahče“ (3-9) krepšininkus.

Stambulo „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahče“ rungtynių gražiausi epizodai

Eurolygos čempionai nerado savo žaidimo iki pat ketvirtojo kėlinio. Lemiamo ketvirčio pradžioje Ergino Atamano auklėtiniai dar atsiliko 60:72, tačiau tuomet surengė galingą spurtą mažiau nei dvi minutes priartėjo iki taško – 81:82.

Galiausiai Shane`as Larkinas likus žaisti 44 sekundes dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą, o vėliau „Fenerbahče“ klaida pasinaudoję svečiai dar pridėjo ir du taiklius metimus.

Nando De Colo likus žaist 16 sekundžių dar galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Šis pralaimėjimas „Fenerbahče“ klubui buvo jau aštuntasis per pastarąsias devynerias rungtynes.

„Fenerbahče“: Marialas Shayokas 18, Nando De Colo 14, Janas Vesely 13, Pierria Henry 10 taškų.

„Anadolu Efes“: Shane`as Larkinas 25, Tiboras Pleissas 17, Vasilije Micičius 14 taškų.