2021.11.25 08:10

Brolių Curry dvikovoje – Stepheno ir „Warriors“ triumfas

LRT.lt2021.11.25 08:10

San Franciske pažymėta brolių Stepheno ir Setho Curry dvikova baigėsi penkta iš eilės „Golden State Warriors“ (16-2) komandos pergale.

Vakarų konferencijos lyderiai namuose 116:96 (23:34, 29:27, 34:23, 30:12) įveikė svečius iš Filadelfijos, „76ers“ (10-9) krepšininkus.

Abu broliai šiose rungtynėse buvo rezultatyviausi savo komandose.

Stephenas prie „Warriors“ pergalės prisidėjo 25 taškais, 10 rezultatyvių perdavimų ir 4 atkovotais kamuoliais.

Sethas, atstovaujantis „76ers“ klubui, per 33 minutes įmetė 24 taškus (0/5 trit.), sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius.

„76ers“ gerai pradėjo rungtynes ir po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo 9 taškų persvara – 61:52. „Warriors“ į kovą grįžo trečiajame ketvirtyje, o ketvirtajame kėlinyje sugebėjo pabėgti į priekį dviženkliu skirtumu ir švęsti pergalę 116:96.

Nugalėtojų gretose Stephenui geriausiai talkino Andrew Wigginsas, surinkęs 19 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.

Warriors“: Stephenas Curry 25, Andrew Wigginsas 19, Jordanas Poole`as 17, Juanas Toscano-Andersonas 13, Otto Porteris Jr. 12.

„76ers“: Sethas Curry 24, Tyrese`as Maxey 19, Danny Greenas 10.